V V F Sp z o.o.

Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących
V V F Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy V V F Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca V V F Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

V V F Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca V V F Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
      • Przyjmowanie surowców i opakowań do magazynu;
      • Utrzymanie porządku na magazynach zakładowych;
      • Wydawanie surowców i opakowań na produkcję;
      • Obsługa wózka widłowego (rozładunek i załadunek);
      • Dbałość o czystość i stan techniczny wózka widłowego;
      • Odpowiedzialność materialna za stany magazynowe;
      • Dbanie o stały rozwój swoich umiejętności zawodowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Kierowanie wózkami jezdniowymi
      • Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie obowiązkowe. Przyjmiemy także kierowców wózka bez doświadczenia choć z uprawnieniami. Oferowana stawka brutto jest minimalną na tym stanowisku. Pracodawca wypłaca także różne dodatki gwarantowane w Regulaminie zakładowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk / mechanik

    • Racibórz

      Do najważniejszych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie:
      1. Obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji, w tym przede wszystkim:
      • Naprawy awaryjne.
      • Przeglądy okresowe.
      • Prace remontowe.
      • Diagnostyka.
      2. Czynny udział w przezbrojeniach linii.
      3. Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych, nowych rozwiązaniach technicznych.
      4. Dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: Czeladnik - Elektryk, świadectwo kwalifikacyjne E -eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
      • Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie obowiązkowe. Przyjmiemy także absolwentów bez doświadczenia zawodowego. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów przeszkoli osoby chcące rozwijać swoje umiejętności na powyższym stanowisku. Oferowana stawka brutto jest minimalną na tym stanowisku. Pracodawca wypłaca także różne dodatki gwarantowane w Regulaminie zakładowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Raciborzu