Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski praca

Racibórz
Produkcja pieczywa
P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski - oferty archiwalne

  • Piekarz

    P.P.H.U. ZDROWA Maciej Adamczewski
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Doświadczenie, gotowość do pracy w porze nocnej w godz. 18:00 - 02:00, od niedzieli do piątku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik piekarza

    • Racibórz

      Pomoc przy produkcji pieczywa.
      Wykształcenie podstawowe lub inne.
      Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (istnieje możliwość skierowania na badania). Praca od niedzieli do piątku w godz. 18:00 - 02:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Kierowca - dostawca pieczywa

    • Racibórz
    • część etatu

      Rozwóz pieczywa w godzinach porannych.
      Dyspozycyjność w godzinach 4.30 do 08.30.

      - Wymagane prawo jazdy kat. B
      - Dbanie o samochód służbowy
      - Odpowiedzialność, sumienność oraz chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Raciborzu