Jeronimo Martins Polska S.A.

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
Jeronimo Martins Polska S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Racibórz
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Jeronimo Martins Polska S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jeronimo Martins Polska S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Jeronimo Martins Polska S.A.

Pełna nazwa
JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Żniwna 5 62-025 Kostrzyn
NIP
7791011327
REGON
630303023
KRS
0000222483
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
01.12.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.85.Z Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
  • 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.34.A Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.30.Z Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Informacja i komunikacja

  • 58.11.Z Wydawanie książek

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Jeronimo Martins Polska S.A. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta na kasie i hali sprzedaży, rozładunek towaru, wypiek pieczywa, prace porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Znajomość systemu kasowego MARKET; Dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu