HR Consulting Agnieszka Kastelik

Czy to Twoja firma?

HR Consulting Agnieszka Kastelik praca

Racibórz

Witaj, jestem Agnieszka Kastelik i z radością przedstawiam Ci moją firmę - HR Consulting Agnieszka Kastelik. Nasza siedziba znajduje się w sercu Raciborza, na śląskiej ziemi, gdzie codziennie z pasją zajmuję się szeroko pojętymi usługami HR. Jako jednoosobowa działalność, kładę nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, oferując usługi rekrutacyjne, wsparcie w roli HR Business Partner, doradztwo personalne oraz budowanie silnej marki pracodawcy - employer branding.

Moja misja to dostarczanie rozwiązań HR na najwyższym poziomie, które są dopasowane do unikalnych potrzeb i wyzwań stojących przed współczesnymi organizacjami. Rozumiem, jak ważny jest dla firmy jej zespół, dlatego z zaangażowaniem wspieram moich klientów w budowaniu i rozwijaniu ich największego kapitału - ludzi.

Chociaż nie mogę się pochwalić długą historią czy określoną pozycją na rynku, moje doświadczenie i kompetencje w branży HR pozwalają mi na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wierzę, że każda organizacja zasługuje na najlepsze praktyki HR, które są dostosowane do jej indywidualnej kultury i strategii biznesowej.

W HR Consulting Agnieszka Kastelik, każdy projekt to nowa historia sukcesu, którą piszemy razem z naszymi klientami. Zapraszam Cię do współpracy, abyśmy mogli razem tworzyć miejsca pracy, które inspirują i motywują.

HR Consulting Agnieszka Kastelik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy HR Consulting Agnieszka Kastelik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR Consulting Agnieszka Kastelik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Główna Księgowa/Główny Księgowy

    SMART-HR
    • Żory
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Księgowa/ Księgowy

    HAGA PLUS Sp z o.o.
    • Jastrzębie-Zdrój
    Polecana
    Dodana
  • Samodzielny Księgowy

    Metkom Król Sp.K.
    • Żory
    Polecana
    Dodana

Mapa HR Consulting Agnieszka Kastelik

Siedziba główna

Praca HR Consulting Agnieszka Kastelik - oferty archiwalne

  • Główna (-y) Księgowa (-y)

    • Rybnik
    • pełny etat
    • Dla jednego z naszych Klientów, firmy transportowej o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

      Główna (-y) Księgowa (-y)

      Miejsce pracy: okolice Rybnika

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
      • księgowanie dokumentów zakupów i sprzedaży
      • wystawianie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych
      • nadzór nad rozliczaniem rozrachunków należności i zobowiązań
      • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz naliczanie podatków
      • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz analiz dla Zarządu
      • ewidencja środków trwałych oraz majątku firmy
      • sporządzanie sprawozdań do GUS oraz dokumentów do banku
      • monitorowanie zmian w przepisach
      • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi

      Wymagania

      • wykształcenia wyższego w zakresie rachunkowości i finansów
      • minimum 3 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w min. średniej wielkości przedsiębiorstwie
      • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości
      • bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów podatkowych (VAT, CIT)
      • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office, w szczególności MS Excel
      • chęci do dzielenia się wiedzą i udziału w projektach między działowych
      • zdolności analitycznego myślenia
      • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności, rzetelności i dokładności

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat
      • udział w tworzeniu strategii firmy oraz realny wpływ na jej rozwój
      • godziny pracy 8:00 – 16:00
      • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu

Pracodawcy w Raciborzu