FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kasjer Racibórz
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Pełna nazwa
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WISZNIA" JUSTYNA KONIOR
Adres rejestrowy
ul. Rybnicka 59 47-400 Racibórz
NIP
6391819255
REGON
241551963
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
26.04.2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.30.Z Działalność związana z tłumaczeniami

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta na stacji paliw Orlen

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby do pracy na stacji paliw Orlen w Raciborzu ul Rybnicka 59. Dołącz do naszego zespołu! Oferujemy stabilne zatrudnienie i pracę w miłej atmosferze. Poszukujemy pracownika na pełen etat oraz studenta, który chciałby pracować w weekendy. Jeśli cenisz sobie kontakt z klientem to praca właśnie dla Ciebie. Wyślij swoje CV już dziś lub przynieś je osobiście!

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta przy stanowisku kasowym oraz strefie gastronomicznej,
      • pozytywne podejście do klienta,
      • komunikacja aktualnych promocji produktowych,
      • dbanie o czystość i porządek na terenie stacji,
      • przestrzeganie standardów panujących w firmie.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie,
      • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
      • mile widziany status ucznia/studenta,
      • doświadczenie w pracy z klientem to dodatkowy atut, ale jeśli go nie posiadasz to u nas na pewno je zdobędziesz.

      Oferujemy

      • dodatek za pracę w godzinach nocnych,
      • miesięczną premię uzależnioną od wyników sprzedażowych,
      • przyjazną atmosferę,
      • możliwość rozwoju i awansu,
      • pakiet profesjonalnych szkoleń,
      • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę,
      • elastyczne godziny pracy,
      • rabat na zakupy na stacjach ORLEN,
      • specjalną ofertę telefonii komórkowej,
      • przejrzystą ścieżkę awansu, dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw,
      • ubezpieczenie na życie.

Pracodawcy w Raciborzu