Czy to Twoja firma?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi praca

Racibórz
Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Meteorolog Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi - oferty archiwalne

  • Stażysta ze średnim/wyższym wykształceniem

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie pomiarów i obserwacji meteorologicznych, sporządzanie meteorologicznych depesz synoptycznych oraz ostrzeganie o groźnych zjawiskach;
      • Konserwacja przyrządów pomiarowych;
      • Wykonywanie prac porządkowych w ogródku meteorologicznym, budynku i na terenie stacji, dbanie o czystość przyrządów pomiarowych;
      • Prace pomiarowo - obserwacyjne: meteorologiczne, hydrometryczne i geodezyjne (m. in. wykonywanie pomiarów objętości przepływu, przekrojów przez doliny rzeczne, pomiar spadku zwierciadła wody, nawiązywanie reperów itp.);
      • Prace remontowo-serwisowe i konserwacyjne infrastruktury technicznej oraz powierzchni pomiarowych na sieci stacji PSHM;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: Samodzielnej organizacji pracy, prawo jazdy kat B, Komputer - obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : obsługi urządzeń technicznych (piła łańcuchowa, agregat prądotwórczy, kosiarka spalinowa itp. [Umiejętność 1] : obsługi elektronarzędzi [Inne] : Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w terenie (praca w zmiennych warunkach atmosferycznych, praca na wodzie, praca na wysokościach pow. 3 m)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu