Czy to Twoja firma?

Almina Sp.Zo.o praca

Racibórz
Almina Sp.Zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Almina Sp.Zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Almina Sp.Zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Almina Sp.Zo.o - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Almina Sp.Zo.o
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wprowadzanie pracowników ,szkolenie wstępne dla pracowników ,wypełnianie papierów .

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, Aktywne poruszanie się po rynku pracy, Biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Dośwaidczenie w branży agencji pracy [Umiejętność 1] : Rosyjski język biegły,ukraińsi biegły

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu