BIURO RACHUNKOWE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BIURO RACHUNKOWE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Racibórz
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BIURO RACHUNKOWE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: ekonomia
      • Uprawnienia: księgowość wspomagana komputerem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu