TBI Technology Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

TBI Technology sp. z o.o. praca

Racibórz

TBI Technology Sp. z o.o. - Firma TBI Technology Sp. z o.o. rozpoczęła swoją historię w branzy CNC w 2008 roku, z wisją przedsiębiorstwa, które pomoże Klientowi zaprojektować i wykonać produkt zaawansowany technologicznie. Nasza droga od przedstawiciela handlowego do twórcy maszyn i urządzeń została doceniona przez rynek. Z dumą oznaczamy nasza linie maszyn VC "Wyprodukowane w Polsce".

Od początku towarzyszyła nam dbałośc o markę, poprzez dobór niezawodnym produktów i standardu wyposażenia, modyfikacje stosowanych roziązań technicznych oraz rozwój produktów komplementarnych. Oferujemy obrabiarki CNC do frezowania i toczenia o szerokim zakresie możliwości obróbczych.

TBI Technology Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy TBI Technology Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TBI Technology Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TBI Technology Sp. z o. o.

Siedziba główna

Praca TBI Technology Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. NARZĘDZI

    • Racibórz
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Firma TBI Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Bosackiej 52 zatrudni osobę na stanowisko:

      REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DS. NARZĘDZI

      Kandydat do pracy w okresie adaptacyjnym będzie przebywać na terenie firmy w Raciborzu

      oraz brać udział w wizytach u klientów firmy.

      Po okresie adaptacyjnym otrzyma region do obsługi (województwo śląskie i ościenne).

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż narzędzi oraz aplikacji
      • sprawne planowanie, realizacja oraz zamykanie procesów przetargowych i sprzedażowych,
      • przygotowywanie ofert handlowych,
      • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,
      • obsługa klientów oraz doradztwo techniczne,
      • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z Klientami biznesowymi,
      • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
      • prowadzenie dokumentacji związanych z pakietami narzędziowymi dla klienta – narzędzia do maszyn (uzbrojenia)
      • udział w targach branżowych,
      • obsługa posprzedażowa dla klientów.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanika, automatyka, budowa maszyn),
      • mile widziane doświadczenie handlowe,
      • znajomości technik sprzedaży,
      • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • prawa jazdy kat. B,
      • otwartości na klienta i umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów,
      • zdolności negocjacyjnych,
      • konsekwencji w realizacji założonych celów.

      Oferujemy

      • ciekawą pracę w zgranym, przyjaznym zespole,
      • szkolenie w zakresie oferowanych produktów i doboru technologii,
      • szkolenie w zakresie sterowań obrabiarek CNC,
      • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny),
      • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
      • możliwość pracy zdalnej.

Pracodawcy w Raciborzu