Czy to Twoja firma?

Opiekuńczość praca

Raba Niżna
Opiekuńczość najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Opiekuńczość

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opiekuńczość

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Opiekuńczość poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Opiekuńczość - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka ofpr/23/0034

    Opiekuńczość
    • Raba Niżna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg. stanowiska, uczestniczenie w przyjęciu mieszkańca, określanie bieżących potrzeb zdrowotnych mieszkańców, przygotowanie dokumentacji medycznej, zapewnienie opieki całodobowej - także w niedziele i święta, przygotowanie i podawanie leków, zmiana opatrunków, pomoc w codziennej toalecie i wiele innych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pielegniarstwo
      • Inne wymagania: umiejętność opieki nad ludżmi, pracowitość, empatia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia z możliwością dalszego zatrudnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną