Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ Pyskowice

pomoc społeczna

Oferty pracy OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ Pyskowice

PRACOWNIK SOCJALNY

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: umowa o pracę
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ Pyskowice
Szczegółowe inf. na BIP Pyskowice; Wykształcenie wyższe; zakres obowiązków: praca na stanowisku pracownika socjalnego, zakres obowiązków zgodnie z art. 119 ...
3370-3620 zł
UoP brutto/mies.
Pyskowice
19-01-2021

Archiwalne ogłoszenia

INSPEKTOR
Zawód: specjalista ds. kadr i płac   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Pyskowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
KONKURS Wykształcenie średnie, wyższe, kier. administracja, prawo; staż pracy: 3 lata w jedn. samorządu terytorialnego; umiejętność obsługi pakietu Office, programów związanych z obsługa działu "Kadry", niekaralność; zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji Kadrowej, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, itp.; jedna zmiana; miejsce pracy: OPS Pyskowice
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
obsługa komputera - pakiet Office
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
44-120 Pyskowice
Strzelców Bytomskich 3

Pracodawcy z miasta Pyskowice