Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI praca

Pyskowice
ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI - oferty archiwalne

  • Elektryk

    ZAKŁAD DŹWIGOWY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI
    • Pyskowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: kierunkowe; uprawnienia SEP; prawo jazdy kat.B; jedna zamiana; miejsce pracy: Pyskowice

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator urządzeń dźwigowych

    • Pyskowice

      Wykształcenie: brak wymagań; uprawnienia UDT; prawo jazdy kat.B; jedna zamiana; miejsce pracy: Pyskowice

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 800 PLN

Pracodawcy w Pyskowicach