Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KLIŚ JAN SKLEP MOTORYZACYJNY

Oferty pracy KLIŚ JAN SKLEP MOTORYZACYJNY

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK WARSZTATU OGÓLNEGO
Zawód: mechanik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pyskowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wykształcenie: zawodowe, praca w warsztacie, w którym zakuwane są węże hydrauliczne, nitowane szczęki hamulcowe i tarcze sprzęgła, dorabiane linki oraz przewody hamulcowe. Regenerowane są przewody wspomagania i itp., mile widziana umiejętność podejścia do klienta, gdyż do warsztatu przynależy sklep motoryzacyjny, dwie zmiany w godz. 8.00-16.00 i 10.00-18.00; miejsce pracy: Pyskowice
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
Chęć zdobywania wiedzy
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : Chęć do pracy, troszkę pomysłu i myślenia, reszty można się nauczyć.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KLIŚ JAN SKLEP MOTORYZACYJNY
44-120 Pyskowice
Toszecka

Pracodawcy z miasta Pyskowice