Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA
Adres rejestrowy
Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie
NIP
7220002329
REGON
000437174
KRS
0000074309
Forma prawna
spółdzielnia
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.42.Z Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych
  • 10.51.Z Przetwórstwo mleka i wyrób serów
  • 10.52.Z Produkcja lodów
  • 10.86.Z Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej
  • 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.29.Z Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.30.Z Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

2.4

Na podstawie 185 ocen z Google.

Maciej

Maciej

"Ładują do 14najpozniej magazyn nr9 do 15 pracuje . Jest waga i toaleta"

miesiąc temu

Rafal Fala

Rafal Fala

"Załadunek proszków mlecznych na magazynie nr 9 szybko i sprawnie, bardzo miła obsługa. Dużo miejsca. Super."

3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita - oferty archiwalne

  • Pomocnik mleczarski- sprzątaczka

    • Pyrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe na działach produkcyjnych, biura, pomoc przy produkcji sera twarogowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Aparatowy obróbki surowca

    • Pyrzyce

      Prace porządkowe, obróbka termiczna i mechaniczna mleka surowego.
      Umowa zlecenie, system czasu pracy dwuzmianowy według harmonogramu, wynagrodzenie 4 000,00 zł brutto.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie, wynagrodzenie 4 000,00
  • Operator maszyn i urządzeń / pakowacz

    • Pyrzyce
    • 3 200 zł / mies.

      Prace porządkowe. Układanie palet z mlekiem na palety.
      Praca na II zmiany

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie- wynagrodzenie od 3200 zł

Pracodawcy w Pyrzycach