BIOWET Puławy Sp. z o.o.

BIOWET Puławy Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inne inżynieria / technologia / technika medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy BIOWET Puławy Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIOWET Puławy Sp. z o.o.

BIOWET Puławy Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIOWET Puławy Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel – lekarz weterynarii

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem medycznym
      • Realizacja założonego planu marketingowego w regionie
      • Promowanie produktów firmy zgodnie ze strategią marketingową

      Nasze wymagania

      • Wyższe wykształcenie weterynaryjne
      • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych
      • Odwaga, pewność siebie, elastyczność działania i ambitne podejście do zadań
      • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, analizy i wyznaczania priorytetów
      • Prawo jazdy kat. B

      To oferujemy

      • Pracę z produktami najwyższej jakości
      • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
      • Umowa o pracę na pełny etat
      • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Specjalista ds. rejestracji leków / Regulatory Affairs Specialist

    • Puławy

      • przygotowanie wniosków o rejestrację i rerejestrację produktu leczniczego weterynaryjnego w Polsce i za granicą wraz z wymaganymi dokumentami
      • przygotowanie wniosków do zmian porejestracyjnych wraz z wymaganymi dokumentami
      • prowadzenie procesu rejestracji produktów leczniczych weterynaryjnych, w tym na rynkach zagranicznych
      • przygotowanie tekstów na materiały opakowaniowe
      • współpraca z innymi działami nad rozwojem nowych produktów

      • wykształcenie wyższe – weterynaryjne, farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne
      • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji rejestracyjnej

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • rozwój zawodowy poprzez szkolenia
      • uczestnictwo w projektach
      • pakiet świadczeń socjalnych

      Benefity

      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • dofinansowanie wypoczynku

      Biowet Puławy Sp. z o.o.

      Jesteśmy w pełni polską, nowoczesną wytwórnią leków weterynaryjnych. Poprzez swoją działalność, w znacznym stopniu przyczyniamy się do ochrony zdrowia zwierząt i ludzi. Zabezpieczamy służbę weterynaryjną, polskie rolnictwo i hodowców w skuteczne i bezpieczne leki najnowszej generacji. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 70 preparatów obejmujących: szczepionki, antybiotyki, preparaty wapniowe, sulfonamidy, wyroby medyczne do diagnostyki, leki przeciwpasożytnicze, preparaty mineralno-witaminowe, mieszanki dietetyczne oraz wiele innych specjalistycznych grup leków przeznaczonych dla różnych gatunków zwierząt.

  • Laborant chemiczny

    • Puławy
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przeprowadzanie analiz chemicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Puławach