Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AWK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zajmujemy się przewozem rzeczy

Oferty pracy AWK Polska

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Kierowca C+E pilne
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Puławy
Szczegóły

Zatrudnimy kierowcę (kat. C+E). Umowa o pracę, Codzienne wyjazdy i powroty.

Zakres obowiązków

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 537372469

Wymagania

Prawo jazdy kat C+E

Kierowca C+E
Puławy
Szczegóły

Zatrudnimy kierowcę (kat. C+E). Przewóz rzeczy, tylko transport krajowy. Oferujemy pracę w stabilnej firmie, umowę o pracę, system premii i bonusów, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Codzienne wyjazdy i powroty. Wysokie wynagrodzenie.

System pracy do ustalenia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 506670785

Wymagania

Prawo jazdy kat. B, C+E

Puławy
Szczegóły

Wymagania

Adres

ul. Wacława Sieroszewskiego 23 / 18
24-100 Puławy
województwo lubelskie
powiat puławski
gmina Puławy

Dodatkowe informacje

NIP: 7162825303
REGON: 382313378
KRS: 0000766324

Dyrektor generalny

Olena Wieczorek
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 14-01-2019
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Puławy