Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku

PSYCHOLOG

Zawód: psycholog Rodzaj: praca tymczasowa
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku
wykonywanie zadań zgodnie z ustawą o wsparciu i systemie rodzinnej pieczy zastępczej
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Puck
12-01-2021
od 3200 zł

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Zawód: pedagog Rodzaj: umowa o pracę
Wykonywanie zadań zgodnie z ustawą o wspieraniu i systemie pieczy zastępczej
od 2600 zł
Puck
12-01-2021
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

PSYCHOLOG
Zawód: psycholog   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Zakres obowiązków
Wsparcie i pomoc psychologiczna w RPZ Puck.
Wykonywanie przepisów ustawy o wspieraniu i systemie RPZ.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
84-100 Puck
Kolejowa 7 c

Pracodawcy z miasta Puck