Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy w Pucku praca

Puck

Witaj w Banku Spółdzielczym w Pucku, miejscu, gdzie finanse spotykają się z troską o naszych klientów. Nasza misja "DOBRE DBAĆ O SIEBIE NAWZAJEM" jest dla nas nie tylko dewizą, ale codzienną praktyką. Jesteśmy dumni, że możemy oferować Ci szeroką gamę usług bankowych, które ułatwią zarządzanie Twoimi finansami.

Jako bank z siedzibą w malowniczym Pucku, skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze usługi obejmują zarówno wymianę walut przez internet, co jest wygodne i bezpieczne dzięki naszej platformie bankowości elektronicznej SGB24, jak i różnorodne produkty oszczędnościowe i kredytowe. Rozumiemy, że świat finansów może być skomplikowany, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe oraz wsparcie w monitoringu, restrukturyzacji i windykacji kredytów.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa – wprowadziliśmy możliwość płatności kartą Visa, która nie wymaga podawania numeru karty, daty ważności i kodu CVV2, zapewniając Ci tym samym wyższy poziom bezpieczeństwa Twoich transakcji. To tylko jeden z przykładów, jak staramy się być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów, oferując rozwiązania, które ułatwiają życie i zapewniają spokój ducha.

Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej historii czy skali zatrudnienia, to nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest niezachwiane. Jesteśmy bankiem, który stawia na bliskie relacje i zawsze szuka sposobów, aby wspierać naszych klientów – zarówno w ich codziennych finansowych wyborach, jak i w długoterminowym planowaniu przyszłości.

Zapraszamy Cię do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Odkryj, jak przyjemne i proste może być bankowanie, kiedy masz obok siebie partnera, który naprawdę dba o Twoje dobro. Razem możemy więcej – dołącz do nas i przekonaj się, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje finansowe cele.

Bank Spółdzielczy w Pucku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse obsługa klienta / call center praca fizyczna doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Pucku

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy w Pucku

  • Opiekun klienta

    Bank Spółdzielczy w Pucku
    • Władysławowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Analityk kredytowy

    • Puck
    Dodana

Mapa Bank Spółdzielczy w Pucku

Siedziba główna

Bank Spółdzielczy w Pucku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bank Spółdzielczy w Pucku - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy - sprzątaczka

    • Puck
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, SANITARNYCH I CIĄGÓW KOMINKACYJNYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pucku