Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Pucku praca

Puck
OPIEKA SOCJALNA WRAZ Z ZAKWATEROWANIEM
Dom Pomocy Społecznej w Pucku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Puck
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Pucku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Pucku

Praca Dom Pomocy Społecznej w Pucku - oferty archiwalne

  • Młodszy opiekun

    Dom Pomocy Społecznej w Pucku
    • Puck
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pomoc mieszkańcom w czynnościach z zakresu higeny osobistej oraz czynnościach zaspokajających codzienne potrzeby,
      - utrzymanie czystości w pomieszczeniach oraz urządzeń w domu pomocy społeczenj

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zasadnicza + dodatek stażowy + premia regulaminowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pucku