Pozytywne Inicjatywy - Edukacja Sp. z o. o.

Pozytywne Inicjatywy - Edukacja Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Nauczyciel Puck
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Pozytywne Inicjatywy - Edukacja Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pozytywne Inicjatywy - Edukacja Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Pozytywne Inicjatywy - Edukacja Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel fizyki

    • Puck
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      nauczyciel fizyki w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: fizyka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 420 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Puck
    • 1 000 zł / mies.

      nauczyciel w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: matematyka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN

Pracodawcy w Pucku