Czy to Twoja firma?

IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ praca

Puck
PRODUKCJA ROLET
IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ

Praca alert - powiadomienia

Praca IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ

  • Monter systemów osłonowych

    IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ
    • Puck
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IWONA KUNZ FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA PANEL-ROL I. KUNZ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Puck
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta,wyceny,pomiary,montaże itp.w zakładzie produkcyjnym systemy osłonowe ,rolety

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: praca przy komputerze mile widziene doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pucku