Czy to Twoja firma?

Mariebelle MARIA WALER praca

Pszów
Mariebelle MARIA WALER najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Pszów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Mariebelle MARIA WALER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mariebelle MARIA WALER

Praca Mariebelle MARIA WALER - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka

    Mariebelle MARIA WALER
    • Pszów
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Stylizacja rzęs, wykonywanie henny, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz - możliwość przyuczenia.

      Praca od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia salonu tj. 8:00 - 20:00 (2 zmiany) - możliwość podjęcia pracy w innym wymiarze etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: podstawowa umiejętność stylizacji rzęs, komunikatywność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia w zależności od posiadanych umiejętności. / możliwość rozwoju zawodowego - profesjonalne sz
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszowie