PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Opieka nad Dziećmi- Przedaszkole Samorządowe
PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Mapa PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Siedziba główna

PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

4.5

Na podstawie 2 oceny z Google.

Gdakacz

Gdakacz

4 lata temu

Beata Rywer

Beata Rywer

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela w przedszkolu - 357

    • Pszenno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc nad dziećmi trzyletnimi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka polskiego, niekaralność, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat; praca w godzinach 7.00-15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola 25/25 - 631

    • Pszenno
    • 3 600 zł / mies.

      prowadzenie zajęć dydaktyczntch z dziećmi sześcioletnimi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
      • Uprawnienia: **Uprawnienia pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznycm lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym - wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z Kartą Nauczyciela