KMR Architekci sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

KMR Architekci sp.z o.o. praca

Pszczyna

KMR Architekci  Tworzymy profesjonalne projekty wielobranżowe w oparciu o najnowsze rozwiązania i trendy w architekturze, ale nie zapominając o tradycji i sprawdzonych rozwiązaniach. W swojej ofercie mamy wykonywanie pełnobranżowych projektów budynków usługowy, mieszkaniowych, użyteczności publicznej, produkcyjnych oraz magazynowych. Naszym nadrzędnym celem jest sprostanie oczekiwaniom Inwestora, zapewnienie mu pełnej obsługi przy realizacji inwestycji. Począwszy od wyboru działki, projektu, nadzoru, a kończywszy na odbiorze budynku i przystąpienia do użytkowania.

KMR Architekci sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Pszczyna
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy KMR Architekci sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KMR Architekci sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KMR Architekci sp.z o.o.

Siedziba główna

Praca KMR Architekci sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • ASYSTENT PROJEKTANTA/KONSTRUKTORA - ARCHITEKT, KONSTRUKTOR

    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • KMR ARCHITEKCI sp. z o.o. - pracownia projektowa z Pszczyny
      poszukuje pracownika na stanowisko ARCHITEKT/ KONSTRUKTOR.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych budynków
      • Koordynacja projektów branżowych

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki budownictwo, architektura)
      • Dobra znajomość programów CAD i do obliczeń konstrukcyjnych (opcjonalnie)
      • Posiadanie ogólnej wiedzy z zakresu prawa budowlanego i warunków technicznych
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • W zależności od umiejętności i doświadczenia - atrakcyjne wynagrodzenie
      • Formę zatrudnienia umowa o pracę

Pracodawcy w Pszczynie