Czy to Twoja firma?

KOMIN-FLEX Sp. z o.o. praca

- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy KOMIN-FLEX Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMIN-FLEX Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Consultant Metalworking Industry

    Alfleth Engineering
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Przedstawiciel Handlowy / branża FMCG i HoReCa

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T SPÓŁKA AKCYJNA
    • Bielsko-Biała
    • rekrutacja zdalna
    • 4 700-8 500 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Przedstawiciel Handlowy

    HS Multiservices
    Dodana

KOMIN-FLEX Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOMIN-FLEX Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    KOMIN-FLEX Sp. z o.o.
    • Pszczyna
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą lamp ogrodowych, grzewczych. Praca polegająca na kontaktach z dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych kontrahentów, pisaniu ofert handlowych, wyjazdach służbowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie co najmniej średnie, prawo jazdy kat. B., miła aparycja, elokwencja, komunikatywność, gotowość do wyjazdów służbowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premia regularna + premia prowizyjna
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pracownik magazynowy

    • Pszczyna

      prace fizyczne na magazynie, praca w systemie zmianowym w godzinach od 6 - 14 lub 8 - 16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: uczciwość, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie