ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa

produkcja mebli i pozostałych wyrobów drewnianych
ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing księgowość / ekonomia

Oferty pracy ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa

Pełna nazwa
"ODNOWA" SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA
Adres rejestrowy
Zdrojowa 65 43-200 Pszczyna
NIP
6380000132
REGON
000452334
KRS
0000123837
Forma prawna
spółdzielnia
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 17.21.Z Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury
  • 31.02.Z Produkcja mebli kuchennych
  • 31.01.Z Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 31.09.Z Produkcja pozostałych mebli

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.15.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych
  • 47.59.Z Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Pozostała działalność usługowa

  • 95.24.Z Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw marketingu/sprzedawca

    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż mebli, prowadzenie strony internetowej

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum średnie, 1 rok doświadczenia zawodowego, Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, komunikatywność, uprzejmość, dyspozycyjność, język angielski w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie