Czy to Twoja firma?

P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski praca

Pszczyna
firma handlowo-usługowa, hurtownia drobiu, myjnia samochodowa
P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn wytwórstwo / rzemiosło logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E

    PPH PAMADEX Spółka Jawna
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Kierowca kat. C

    Sanit Trans Sp. z o.o. Wizytówka
    • Bielsko-Biała
    Dodana
  • Kierowca Autobusu na trasy międzynarodowe

    Inter-Trans Grzegorz Matlak
    • Kaniów
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b/ zaopatrzeniowiec

    P.P.U.H. MERKURY II Zbigniew Krakowski
    • Pszczyna
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      załadunek, rozładunek, przewóz towaru. Miejsce pracy: woj. śląskie

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kierowca kat. b/zaopatrzeniowiec

    • Pszczyna
    • pełny etat

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie