Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DANUTA MODZELEWSKA KANCELARIA PODATKOWA DORAD

Oferty pracy DANUTA MODZELEWSKA KANCELARIA PODATKOWA DORAD

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KSIĘGOWA
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pszczółki
Szczegóły
Zakres obowiązków
-Praca w kancelarii podatkowej,
-Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel: 785-007-000
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
Obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZĄTACZKA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Sopot
Szczegóły
Sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i pozostałych pomieszczeń, odkurzanie podłóg, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych oraz toaletach z umywalkami. Dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury. Wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny. Usuwanie zgromadzonych odpadów i opróżnianie koszy na śmieci. Okresowe mycie okien używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących)
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
Wymagana dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz dyspozycyjność
NIE
SPRZĄTACZKA
Pszczółki
Szczegóły
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mieszkalnych i pozostałych pomieszczeń
znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura;
odkurzanie podłóg w pomieszczeniach;
ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń
biurowych;
utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz
toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd
pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja
urządzeń sanitarnych i armatury;
wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;
usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci;
okresowe mycie okien;
używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących
Wymagania
Wymagania: wykształcenie zawodowe. Miejsce pracy: Pszczółki. Godziny pracy: 15-19.
NIE
DANUTA MODZELEWSKA KANCELARIA PODATKOWA DORAD
83-032 Pszczółki
Pomorska 11B

Pracodawcy z miasta Pszczółki