Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik farmaceutyczny

    Apteka "Klimczok" A.Skiba i A.Kramarczyk Spółka jawna
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • praca od zaraz
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Diagnosta laboratoryjny

    Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
    • Jaworze
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Opiekun dla osób niesamodzielnych

    Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Psary
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych.
      Opieka higieniczna, zalecona przez lekarza pielęgnacja.
      Zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
      Właściwe zagospodarowanie czasu wolnego tj. rozbudzenie zainteresowań, pasji, hobby u osób niesamodzielnych.

      Czas trwania usługi od września 2021r. do lipca 2022r. dla 10 osób po 4h zegarowe w tygodniu dla każdej osoby przez okres 10 miesięcy łącznie 1600h. (istnieje możliwość podjęcia zlecenia w mniejszej ilości godzin).

      Warunki pracy:
      Usługi opiekuna dla osób niesamodzielnych świadczone w oparciu o umowę zlecenie - na rzecz osób niesamodzielnych ze szczególnym uwzględnieniem wytchnienia dla opiekuna faktycznego jak i wsparcia osoby niesamodzielnej.
      Usługa świadczona głównie w godzinach dopołudniowych, możliwe soboty.
      Stawka godzinowa dla opiekuna zawiera koszty dojazdu do miejsca zamieszkania osób niesamodzielnych.

      Wynagrodzenie 40,00zł (brutto) za godzinę. Środki higieny osobistej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : [Inne] :

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 40 zł/h brutto.

    • Psary

      • pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych,
      • opieka higieniczna, zalecona przez lekarza pielęgnacja,
      • zapewnienie kontaktów z otoczeniem,
      • właściwe zagospodarowanie czasu wolnego tj. rozbudzenie zainteresowań, pasji, hobby u osób niesamodzielnych.

      Umowa zlecenie na okres 10 miesięcy - 4 godziny zegarowe w tygodniu - łącznie 1600h.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : wymagane kwalifikacje i szczegóły oferty na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Psarach: Wymagane kwalifikacje: dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej, lub osoba posiadająca doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego i odbyła minimum 80-godzinne szkolenie z zakresu realizowanej usługi w tym udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 40 zł h brutto

Pracodawcy w Psarach