PPHU MARCIN WŁODARCZYK

PPHU MARCIN WŁODARCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PPHU MARCIN WŁODARCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU MARCIN WŁODARCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPHU MARCIN WŁODARCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU MARCIN WŁODARCZYK - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa biura, zamawianie materiałów budowlanych, poszukiwanie brakujących materiałów budowlanych, drukowanie projektów budowlanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 530 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną