VALORCNC+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

VALORCNC+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy VALORCNC+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VALORCNC+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VALORCNC+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VALORCNC+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    • Przytkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      liczenie elementów, utrzymanie czystości na hali produkcyjnej, inne lekkie prace do ustalenia z kierownikiem produkcji. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6:00-16:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca na pełny etat. Wysokość wynagrodzenia: 3050,00 zł brutto. Kontakt z pracodawcą osobisty: Przytkowice 580, 34-141 Przytkowice, telefoniczny: 664 036 783 lub CV przesłać na email: kadry@valor-cnc.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik produkcji

      Zarządzanie pracą produkcji poprzez jej planowanie i organizowanie, nadzór nad planem produkcji, dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca na pełny etat. Wysokość wynagrodzenia: 4 000,00 zł brutto. Kontakt z pracodawcą osobisty: Przytkowice 580, 34-141 Przytkowice, telefoniczny: 664 036 783 lub CV przesłać na email: kadry@valor-cnc.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne spec. obróbka metali, min. 2 lata doświadczenia w zawodzie, znajomość obsługi komputera, AUTOCAD, rysunku technicznego, silne umiejętności przywódcze i komunikacyjne, znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu podstawowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN