POLCOPPER Sp.zo.o.

POLCOPPER Sp.zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy POLCOPPER Sp.zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLCOPPER Sp.zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca POLCOPPER Sp.zo.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony dmc

    • Przysieka Polska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kierowanie samochodami ciężarowymi, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towaru, pobieranie, sprawdzanie i przechowywanie kompletnej dokumentacji przewozowej oraz dokumentów związanych z użytkowanymi pojazdami, systematyczne i rzetelne sprawdzanie stanu technicznego powierzonych do użytkowania pojazdów, dbanie o właściwy stan technicznych tych pojazdów, właściwe reprezentowanie firmy na zewnątrz firmy, terminowe i prawidłowe wykonywanie poleceń służbowych przełożonych
      Praca na terenie Polski, sporadycznie Niemcy, Czechy, Słowacja

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość przepisów transportowych oraz mechanik pojazdowej Oferta skierowana również do obywateli Ukrainy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 246 do 8 371 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przysiece Polskiej