Czy to Twoja firma?

P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA praca

Przeźmierowo
P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA - oferty archiwalne

  • Dostawca potraw

    P.U.DJA DONATA WOJCIECHOWSKA
    • Skórzewo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      dowóz do klienta zamówionej usługi gastronomicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, aktualna książeczka Sanepid

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/ h
  • Kierowca samochodu osobowego

    • Komorniki

      DOWÓZ DO KLIENTA ZAMÓWIONEJ USŁUGI KATERINGOWEJ

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, aktualna książeczka Sanepid

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Przeźmierowie