Czy to Twoja firma?

STAMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Przeworsk
STAMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Przeworsk
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy STAMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STAMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STAMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca

    STAMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Przeworsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prawidłowa i efektywna organizacja własnego czasu pracy. Uzupełnianie, pilnowanie asortymentu znajdującego się na regałach sklepu. Stała współpraca z innymi działami w zakresie udzielania pomocy przy wykładaniu asortymentu- w związku z dbałością o marżę sklepu. Współodpowiedzialność za entualne i wyniki ekonomiczne -marżę, obrót i straty, sporządzanie okresowej inwentaryzacji oraz segregowanie i niszczenie zbędnych opakowań. Właściwe składanie towaru oraz jego staranna ekspozycja na półkach w celu zapewnienia właściwej rotacji, ciągłości sprzedaży i uniknięcia braków towaru na stoisku. Kontrola zgodności cen na półkach oraz bieżące ich aktualizowanie zgodnie z odpowiadającym im towarem. Sprzątanie stoiska, czyszczenie i mycie półek, usuwanie przeterminowanych produktów i natychmiastowe uzupełnianie towarem oraz jego etykietowanie. Terminowe i prawidłowe dokonywanie zmian cen . Dbałość o powierzony sprzęt, urządzenia i materiały stanowiące wyposażenie stanowiska. Dbałość o ład i porządek oraz estetykę powierzonego stoiska. Odpowiadanie na wezwania kasy i pomoc kolegom, dbałość o atrakcyjny wygląd stoiska, swój wygląd zewnętrzny, zapoznanie sie z nowymi produktami oraz udzielenie wyczerpujących informacji o produktach Klientom z równoczesnym zachęcaniem ich do kupna - kulturalna i miła obsługa Klientów, w tym stała pomoc i doradztwo. Obsługa kasy, prawidłowe rozliczanie sie z codziennych utargów kasowych. Odpowiedzialność za powierzone walory pieniężne. Wykonywanie innych poleceń służbowych przełożonych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przeworku