Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - WITKO ZDZISŁAW WOOD-POOL

Oferty pracy WOOD-POOL ŁAŃCUT

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa o pracę
WOOD-POOL ŁAŃCUT
Praca przy produkcji wyrobów poliestrowych. Wymagana umiejętność posługiwania sie szlifierką, polerką, wiertarką
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Łańcut
30-10-2020
od 3000 zł

od 3000 zł
Łańcut
28-09-2020
od 3000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Łańcut
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca przy produkcji wyrobów poliestrowych
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, inne
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Tadeusza Kościuszki 66
37-100 Łańcut
województwo podkarpackie
powiat łańcucki
gmina Łańcut

Dodatkowe informacje

NIP: 8151002834
REGON: 690341459

Profil działalności:

  • 22.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 05-09-1995
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Przeworsk

Popularni pracodawcy z województwa: Podkarpackie

PRWC
positive HR
Promedica24
MetLife
GRH Polska
armatis-lc
Voice Net S.A.
NESTOR Design
Chairs export