Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO praca

Przeworsk
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Przeworsk
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do obróbki drewna

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO
    • Majdan Sieniawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      -Obsługa maszyn do obróbki drewna,
      -sortowanie gotowych elementów według klas i jakości drewna
      -obsługa linii do zbijania palet

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Przeworku