B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Lubomirskich 1E 37-200 Przeworsk
NIP
7941681757
REGON
651543185
KRS
0000299823
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
29.02.2008
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca B&P ENGINEERING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Ślusarz- szlifierz

    • Sieniawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca z rysunkiem technicznym, wykonywanie czynności ślusarsko-szlifierskich , zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji. dbałość o produkty oraz narzędzia powierzone do realizacji zadań.
      pełne przeszkolenie na stanowisku pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych uprawnień. Pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna oraz partycypację pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: ogrodnik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Przeworsk
    • 3 000 zł / mies.

      Obsługa urządzeń produkcyjnych spawalniczych szlifierskich, ślusarskich wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji, dbałość o produkty oraz narzędzia powierzone do realizacji zadań, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, dbanie o jakość prowadzonego procesu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy.

      atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenie z zakresu spawalnictwa, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie nowych uprawnień, pakiet socjalny (w tym opieka medyczna i partycypacja pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym )

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dbałość o jakość pracy, umiejętność pracy w zespole, gotowość do podnoszenia kwalifikacji spawalniczych, ślusarskich, monterskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Spawacz tig

    • Przeworsk
    • 5 000 zł / mies.

      Przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników. Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej,odczyt rysunku technicznego.

      szkolenia z zakresu spawalnictwa, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych uprawnień. Pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: spawacz TIG, znajomość rysunku technicznego, Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Przeworku