Czy to Twoja firma?

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. JOLANTA HAJDUK, MAGDALENA HAJDUK-JURCZYK praca

Przeciszów
Produkcja pieczywa.
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. JOLANTA HAJDUK, MAGDALENA HAJDUK-JURCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Przeciszów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. JOLANTA HAJDUK, MAGDALENA HAJDUK-JURCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. JOLANTA HAJDUK, MAGDALENA HAJDUK-JURCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Restauracji

    Max Poland Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 29-30 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pomoc kuchenna (zmiany poranne)

    PI MANAGEMENT SP. Z O.O
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    Popularna
    Dodana
  • Kucharz / kucharka - Hotel GrandSal

    Kopalnia Soli "Wieliczka"
    • Wieliczka
    Dodana

Praca FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. JOLANTA HAJDUK, MAGDALENA HAJDUK-JURCZYK - oferty archiwalne

  • Piekarz

    FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. JOLANTA HAJDUK, MAGDALENA HAJDUK-JURCZYK
    • Przeciszów
    • pełny etat
    • 4 100 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wypiek pieczywa, obsługa pieca piekarniczego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: PIEKARZ
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie - istnieje także możliwość przyuczenia, umiejętności związane z zawodem. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym od 19:00 do 1:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przeciszowie