Czy to Twoja firma?

PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń praca

Przasnysz
PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    PERFEKT No 1 s.c. J.Boroń, T.Boroń, T.Boroń
    • Przasnysz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w dziale księgowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: miel widziane doświadczenie w księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik birowy

    • Przasnysz

      prace biurowe na komputerze, księgowanie dokumentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), administracyjne
      • Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Przasnyszu