Czy to Twoja firma?

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PRUSZKOWIE praca

Pruszków
Sklep spożywczo-przemysłowy
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PRUSZKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Pruszków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PRUSZKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PRUSZKOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PRUSZKOWIE - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - podkowa leśna

    SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W PRUSZKOWIE
    • Podkowa Leśna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów oraz ich przygotowywanie i wyeksponowanie do sprzedaży . Proponowane wynagrodzenie brutto od 3010,00 do 3800,00, praca w systemie dwuzmianowym w godz. 7.00-20.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, obsługa kas fiskalnych i obsługa klienta
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe, staż pracy - brak wymagań, umiejętność obsługi kas fiskalnych i obsługi klienta, orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych, znajomość języków obcych - brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszkowie