Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE praca

Pruszków

W sercu Pruszkowa znajduje się miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia i nadziei dla tych, którzy znaleźli się w potrzebie – to nasz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy instytucją samorządową, której misją jest niesienie pomocy i wsparcia naszym mieszkańcom, szczególnie tym, którzy doświadczają trudności życiowych.

Nasza historia jest ściśle związana z duchem solidarności i troski o dobro wspólne, które są zakorzenione w polskiej tradycji samorządności. Zostałyśmy powołane do życia na mocy ustawy o samorządzie gminnym, co pozwoliło nam na skuteczne reagowanie na potrzeby społeczne naszej lokalnej społeczności.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy wsparcie rodzinom, które borykają się z problemami, udzielamy pomocy finansowej, oferujemy dostęp do specjalistów, a także pomagamy w reintegracji osób wykluczonych społecznie. Nasze działania obejmują również udzielanie schronienia, zapewnienie posiłków i odzieży dla osób bezdomnych, przyznawanie różnorodnych zasiłków, pracę socjalną, organizowanie usług opiekuńczych, dożywianie dzieci, a także wsparcie dla osób po wyjściu z zakładów karnych.

Jesteśmy przekonani, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i godne warunki życia, dlatego też każdego dnia pracujemy z pasją, aby zapewnić naszym podopiecznym nie tylko doraźną pomoc, ale również perspektywę lepszej przyszłości. Wierzymy, że dzięki naszej pracy Pruszków staje się miejscem, gdzie każdy może znaleźć pomocną dłoń i wsparcie.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy innych danych, to nasze zaangażowanie i codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy tu, aby służyć mieszkańcom Pruszkowa, zawsze z otwartym sercem i gotowością do działania. Nasza praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim powołanie i chęć niesienia pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Jesteśmy tu dla Ciebie, by wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE

  • Pracownik socjalny

    MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE
    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Konin
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE - oferty archiwalne

  • Pracownik techniczny

    • Pruszków
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie drobnych napraw, usuwanie usterek, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy i szczególnych uprawnień. Praca będzie wykonywana w lokalach mieszkalnych na terenie miasta Pruszkowa. Elastyczne godziny pracy. Przewidywany czas wykonywania umowy 15.02.2023 - 15.12.2023. Wynagrodzenie 60 zł brutto/h.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Poziom wykształcenia- średnie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
  • Pracownik socjalny - nabór na stanowisko pracy, informacje umieszczone na stronie internetowej mops

    • Pruszków

      1) rozpoznawanie, ocena i analiza potrzeb mieszkańców w zakresie pomocy społecznej,
      2) przeprowadzenie wywiadów środowiskowych oraz wnioskowanie na tej podstawie,
      o pomoc dla zainteresowanych, opracowywanie planu pomocy rodzinie i przygotowywanie projektów decyzji,
      3) wspomaganie osób i rodzin wymagających pomocy w osiągnięciu możliwie pełnej aktywności społecznej,
      4) współpraca z organizacjami pozarządowymi i instytucjami, których działalność uzupełnia bądź wspiera formy pomocy udzielanej klientom Ośrodka,
      5) współpraca z podmiotami świadczącymi usługi opiekuńcze w tym specjalistyczne na zlecenie Ośrodka oraz nadzór nad ich realizacją, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
      6) sporządzanie sprawozdań i analiz,
      7) współuczestnictwo w akcjach organizowanych przez Ośrodek.
      Praca w godz. 8-16, pierwsza umowa na pół roku z możliwość przedłużenia na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe zgodne z wymogami Art. 116 Ustawy o pomocy społecznej, uprawniające do podjęcia pracy na stanowisku pracownik socjalny - inne wymagania wskazane w ogłoszeniu o naborze umieszczonym na stronie internetowej MOPS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszkowie