Edelmann Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Edelmann Poland Sp. z o.o. praca

Pruszków

Edelmann Poland Sp. z o.o.: Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Edelmann Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój księgowość / ekonomia produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Edelmann Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Edelmann Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Edelmann Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Edelmann Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Skierniewice
  4. Pruszków
  5. Błonie
  6. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Edelmann Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/ka ds. planowania produkcji

    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, poprzez przycisk :

      Zakres obowiązków

      • wsparcie działu planowania przy tworzeniu planu produkcji

      • obliczanie czasu pracy (przyrząd i cykl produkcyjny) dla wszystkich maszyn

      • planowanie poszczególnych procesów produkcyjnych

      • potwierdzanie terminów gotowości w systemie

      • współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie opóźnień lub przyspieszeń produkcji

      • planowanie konserwacji na maszynach

      Wymagania

      • wykształcenie poligraficzne

      • znajomość procesu planowania produkcji

      • umiejętność współpracy w zespole i z innymi działami

      • precyzyjność oraz branie odpowiedzialności za swoje działania

      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na czas określony ( około 1 roku), praca w godz.: 7.00-15.00, 8.00 -16.00

      • Wynagrodzenie podstawowe + premia

      • Pracę w stabilnej firmie z dużymi tradycjami

      • Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę

      • Dofinansowania do wypoczynku

      • Świadczenia świąteczne

      • Prywatna opieka medyczna

      • Dofinansowania do pakietów sportowych

      • Środy owocowe

      • Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy

  • Magazynier - operator wózków widłowych

    • Pruszków

      • Przygotowanie towarów do składowania i wysyłania do klientów,

      • Odbieranie i foliowanie towarów z produkcji,

      • Skanowanie towarów oraz ich składowanie na regałach,

      • Prowadzenie czynności załadowczych i wyładowczych,

      • Pracę w magazynie wysokiego składowania.

      Wymagania

      • Uprawnień na wózki widłowe ( UDT),

      • Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku,

      • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,

      • Komunikatywność i zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3 zmianowym,

      • Wynagrodzenie podstawowe + premia,

      • Pracę w stabilnej firmie z dużymi tradycjami,

      • Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę,

      • Dofinansowania do wypoczynku,
      • Świadczenia świąteczne,

      • Prywatna opieka medyczna,

      • Dofinansowania do pakietów sportowych,

      • Środy owocowe,

      • Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy.

Pracodawcy w Pruszkowie