B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
      -Sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, US, PFRON,
      -Sporzadzanie dokumentacji nawiązania, przebiegu i rozwiązania stosunku pracy,
      -Rozliczanie i ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, obsługa zajęć komorniczych,
      -Kontakt 782 430 500

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność obsługi Płatnika, Enova 365.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim