MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

Praca alert - powiadomienia

Praca MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

Siedziba główna

MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

4.4

Na podstawie 13 ocen z Google.

R 2

R 2

"Pełen profesjonalizm, profesjonalna obsługa! Usługa wykonana na poczekaniu bez wcześniejszego umawiania chodź w zakładzie każdy widać zapracowany. Solidnie, szybko i tanio!!"

rok temu

Radek Wilkowski

"Polscam firmę Mały Kowal! Wykonali ostatnią robotę na medal!"

6 lat temu

Martyna Rogowska

"Zamówione meble industrialne zadziwiają każdego odwiedzającego moją restauracje"

6 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie półfabrykatów według załączonej dokumentacji, wykonywanie elementów mebli i balustrad, kontrola jakości, montaż balustrad, spawanie, wiercenie, szlifowanie elementów z blach gr. od 2 do 5 mm, obsługa maszyn ślusarskich, praca przy stali zwykłej i nierdzewnej. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-17 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim