Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AYP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W związku z rozwojem firmy oraz realizacją nowych projektów szkoleniowych, poszukujemy pracownika na stanowisko Account Executive.

Szukamy osoby, która :

  • Cechuję się dużą samodzielnością
  • Posiada umiejętność organizacji czasu pracy
  • Biegle posługuję się komputerem, w szczególności MS Office
  • Posiada doświadczenie w kontakcie telefonicznym oraz bezpośrednim (klienci)
  • Potrafi pracować pod presją czasu

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Pozyskiwanie klientów
  • Analizowanie charakterystyki branży pozyskanego klienta
  • Ścisła współpraca z działem realizacji szkoleń
  • Analiza regulaminów projektowych oraz bieżący kontakt z placówkami
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz załączników niezbędnych do realizacji projektu (kwestie formalne i merytoryczne)
  • Koordynowanie procesu realizacji projektu przez cały okres jego trwania
  • Kontakt z podmiotami operującymi środkami, Klientami oraz partnerami

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, dającą możliwość realnego rozwoju i pozyskania ciekawych kontaktów biznesowych
  • Pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (stała podstawa + prowizja)
  • Umowę na preferencyjnych warunkach na pełen etat

Jeśli chciałbyś nas poznać lub dowiedzieć się więcej na temat pracy z nami, wyślij proszę swoje CV na adres basia@ayprime.pl, dzięki czemu będziemy mogli do Ciebie zadzwonić

Oferty pracy AYP Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Account Executive
Zawód: specjalista ds. hr   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pruszcz Gdański
Szczegóły

Zakres obowiązków
Wymagania

Adres

ul. Wojciecha Kossaka 6A / 17
83-000 Pruszcz Gdański
województwo pomorskie
powiat gdański
gmina Pruszcz Gdański

Dodatkowe informacje

NIP: 5842774905
REGON: 380820190
KRS: 0000741233

Dyrektor generalny

Barbara Małgorzata Grubba
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 23-07-2018
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Pruszcz Gdański

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie