AYP Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AYP sp. z o.o. praca

Pruszcz Gdański

Jesteśmy AY Prime, Twoim zaufanym partnerem w świecie usług HR. Nasza historia rozpoczęła się w 2018 roku w Pruszczu Gdańskim, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest dumna z obsłużenia ponad 1000 klientów. Nasze niemal dwudziestoletnie doświadczenie w pracy dla różnorodnych branż pozwala nam zrozumieć i spełniać potrzeby naszych partnerów biznesowych na najwyższym poziomie.

W AY Prime, nasza oferta jest tak różnorodna, jak wyzwania, przed którymi stają współczesne organizacje. Od rekrutacji pracowników tymczasowych, przez kompleksowe usługi kadrowo-płacowe, po doradztwo prawno-podatkowe – jesteśmy tu, aby wspierać Twój biznes na każdym kroku. Nasze szkolenia, zarówno te zamknięte, jak i otwarte, są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, a nasze raporty płacowe dostarczają cennych analiz porównawczych.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – z biurami w Polsce i na Ukrainie oraz jako lider na rynku mołdawskim, AY Prime to synonim globalnego zasięgu i lokalnej ekspertyzy. Nasz potencjał to nie tylko liczby – to przede wszystkim ludzie. Zatrudniamy od 11 do 50 specjalistów, którzy każdego dnia pracują na Twoje sukcesy.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to fundament naszej działalności. Wkrótce pokażemy, jak sztuczna inteligencja może zmienić oblicze HR, podnosząc jakość i efektywność naszych usług. Jesteśmy również synonimem bezpieczeństwa – nasze certyfikaty ISO, SUS 2.0, TGLS Quality Alliance oraz rejestracje jako instytucja szkoleniowa i agencja zatrudnienia to gwarancja najwyższych standardów.

Nasze wartości to kompas, którym kierujemy się w biznesie i życiu. Cenimy prostotę i transparentność, szybkość i mobilność, jakość i profesjonalizm. Wierzymy w innowacyjność i dążenie do doskonałości. W życiu stawiamy na pozytywne postawy, pokonywanie przeszkód i ciągły rozwój. Szacunek i wdzięczność to fundamenty naszych relacji.

W AY Prime wiemy, że czas, bezpieczeństwo i zyski to trzy filary, na których budujemy naszą przewagę konkurencyjną. Dzięki synergii tych elementów, naszym klientom oferujemy usługi, które nie tylko odpowiadają na ich potrzeby, ale także przekraczają oczekiwania.

Dołącz do naszej historii sukcesu. AY Prime – Twój partner w świecie HR.

AYP Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AYP Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AYP Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AYP Sp. z o.o.

Siedziba główna

AYP Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AYP Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik Budowy- CAŁA POLSKA

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

      Obecnie dla jednej z największych firm z branży energetycznej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

      Kierownik Budowy

      Lokalizacja: Katowice, Płock, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn-Koźle, Poznań

      Zakres obowiązków

      • Planowanie i bezpośredni nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji
      • Zarządzanie działaniami zespołu oraz podwykonawców
      • Bieżące uzgadnianie i komunikacja z inwestorem
      • Przygotowywanie raportów z postępów prac oraz zestawień
      • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i norm bezpieczeństwa

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe
      • Doświadczenie w budowie kotłów energetycznych oraz rurociągnów (wymóg konieczny)
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego i izometrycznego
      • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
      • Dyspozycyjności (projekty realizowane w całej Polsce)
      • Prawo jazdy kat. B
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
      • Zakwaterowanie (zagwarantowane w przypadku dużej odległości od miejsca zamieszkania)
      • Wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej
  • Spedytor

    • Łódź

      Obecnie dla naszego Klienta w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

      SPEDYTOR

      Lokalizacje: TRÓJMIASTO, POZNAŃ, KRAKÓW, ŁÓDŹ

      • Realizacja zleceń spedycyjnych
      • Obsługa podwykonawców i poszukiwanie Klientów
      • Prowadzenie aut podwykonawców
      • Utrzymanie dobrych relacji z Klientami
      • Organizacja transportów krajowych zgodnie z wymogami Klienta
      • Koordynowanie procesu transportowego, pilnowanie terminowości realizowania usług

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku spedytora
      • Pewność siebie oraz charyzma w kontaktach z ludźmi
      • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
      • Praca od poniedziałku do piątku
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim