Czy to Twoja firma?

MK-SERVICE Magdalena Kloka praca

Pruszcz Gdański

Witaj! Jesteśmy MK-SERVICE Magdalena Kloka, przedsiębiorstwem z siedzibą w malowniczym Pruszczu Gdańskim, które od 2003 roku nieustannie rozwija swoją działalność. Nasza historia rozpoczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to postanowiliśmy wkroczyć na rynek z ambicją dostarczania produktów i usług najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji papieru falistego, tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczne i estetyczne zapakowanie produktu, dlatego też oferujemy rozwiązania pakownicze, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do pakowania. Jesteśmy również aktywni w sektorze rolnictwa, gdzie dbamy o uprawę roślin wieloletnich, a także w leśnictwie, gdzie nasze działania skupiają się na gospodarce leśnej. Zajmujemy się także pozyskiwaniem drewna, co świadczy o naszym wszechstronnym podejściu do biznesu.

W dziedzinie handlu hurtowego i detalicznego, nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb rynku. W transporcie i logistyce zapewniamy magazynowanie oraz przeładunek towarów, dbając o to, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie.

W sektorze nieruchomości oferujemy wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi, co pozwala nam na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Nasze zaangażowanie w jakość i profesjonalizm zostało dostrzeżone i docenione przez naszych klientów, co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Dążymy do tego, aby każda interakcja z MK-SERVICE była pozytywnym doświadczeniem, które buduje zaufanie i przekłada się na długotrwałą współpracę.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze szukamy nowych sposobów na doskonalenie naszych usług. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali MK-SERVICE Magdalena Kloka. Razem możemy więcej!

MK-SERVICE Magdalena Kloka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna magazyn sprzedaż / zakupy motoryzacja

Oferty pracy MK-SERVICE Magdalena Kloka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MK-SERVICE Magdalena Kloka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MK-SERVICE Magdalena Kloka

Siedziba główna

MK-SERVICE Magdalena Kloka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MK-SERVICE Magdalena Kloka - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji opakowan kartonowych

    MK-SERVICE Magdalena Kloka
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsluga maszyn do produkcji kartonów, wyrywanie slotów, liczenie, pakowanie, znakowanie kartonów, sprzątanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik produkcji opakowań kartonowych

    • 3 000 zł / mies.

      Prace pomocnicze przy produkcji kartonów, obsługa maszyn do produkcji kartonów, układanie kartonów na palecie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 14-22 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim