Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Rogum Kable sp. z o.o.

Oferty pracy Rogum Kable sp. z o.o.

OPERATOR MASZYN KABLOWYCH

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa na okres próbny
Rogum Kable sp. z o.o.
Obsługa maszyn kablowych. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Pruszcz Gdański
13-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

DYREKTOR DS. EKSPORTU AZJI ŚRODKOWEJ
Zawód: dyrektor   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Zakres obowiązków
Udział w targach oraz konferencjach międzynarodowych, tłumaczenie dokumentów, zdobywanie klientów na rynku Azji Środkowej
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Języki:
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
perski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Inne wymagania:
umiejętność obsługi urządzeń biurowych, znajomość rynku Azji Środkowej
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MŁODSZY TECHNOLOG
Zawód: inżynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
prowadzenie dokumentacji technicznej zgodnie ze standardami ISO/TS 22163, monitoring procesów technologicznych produkcji przewodów, projektowanie kabli i przewodów zgodnie z wymaganiami normatywnymi, sporządzanie rysunków technicznych kabli oraz ich wizualizacji 3D, udział w procesie certyfikacji wyrobów, prowadzenie projektów w firmie zgodnymi z wymaganiami ISO/TS 22163, wsparcie techniczne działu handlowego pod katem doboru przewodów dla klienta.
Wymagania
średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, kierunek: elektryka/ energetyka
wykształcenie średnie wyższe techniczne min 1 rok na takim samym lub podobnym stanowisku. Solidna wiedza z obszaru elektryki i umiejętności jej wykorzystywania. Znajomość j. angielskiego na poziomie biegłym. Mile widziane wykształcenie na poziomie elektryki/ energetyki. Praca od poniedziałku do piatku w godz. 6-14.
NIE
83-000 Pruszcz Gdański

Pracodawcy z miasta Pruszcz Gdański