Czy to Twoja firma?

Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa praca

Pruszcz Gdański
Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości pomieszczeń placówki stomatologicznej, powierzchni wspólnych, toalet
      Godziny pracy: 8-12

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, schludność, czystość, umiejętność profesjonalnego sprzątania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 550 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystentka stomatologiczna

      Asystowanie lekarzowi -stomatologowi, sterylizacja narzędzi, zamawianie materaiłów stomatologicznych, dbanie o czystość gabinetu.
      Godziny pracy: 8-13, 14-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe (szkoła asystentek lub wykształcenie medyczne), umiejętność "asysta na 4 ręce"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 20 - 21 PLN

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim