Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński praca

Prusice
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński - oferty archiwalne

  • Klejarz, operator maszyn do obróbki pianki

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński
    • Prusice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przyklejanie formatek z pianki poliuretanowej za pomocą pistoletu pneumatycznego, obsługa maszyn do obróbki pianki, inne prace przygotowawcze, praca stojąca

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : min 1 rok czasu doświadczenia przy klejeniu pianki i obsłudze maszyn do obróbki pianki m.in pilarka pionowa, pozioma, nóż krojczy do filcu, brak przeciwskazań do pracy stojącej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Prusice

      natryskowe nanoszenie kleju na elementy z pianki poliuretanowej, inne prace przygotowawcze
      obsługa maszyn do obróbki pianki m.in pilarka pionowa, pozioma, nóż krojczy do filcu itp
      praca stojąca

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie min 1 rok pracy związanej z klejeniem pianki i obsługą maszyn do obróbki pianki m.in pilarka pionowa, pozioma nóż krojczy do filcu itp

      Oferujemy

Pracodawcy w Prusicach