Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK praca

Pruchna

Witajcie w Kubusiowej Krainie – miejscu, gdzie dzieciństwo wypełnione jest radością, a edukacja staje się fascynującą przygodą. Od momentu naszego powstania, 31 lipca 2012 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze przedszkole w Pruchnie przy ul. Głównej 13 było magicznym miejscem, w którym każde dziecko może rozwijać swoje pasje i talenty.

W Kubusiowej Krainie wierzymy, że nowoczesne technologie mogą iść w parze z tradycyjnymi metodami nauczania. Dlatego nasza oferta edukacyjna łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów – wykorzystujemy multimediów w procesie edukacyjnym, aby stymulować kreatywne myślenie i umiejętności naszych przedszkolaków. Nasze podejście do nauki jest holistyczne; dbamy o rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny każdego dziecka.

Jako placówka wychowania przedszkolnego, zlokalizowana w sercu Pruchnej, jesteśmy dumą lokalnej społeczności. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się i rosnąć, otoczone troską i zrozumieniem. Każdy dzień w Kubusiowej Krainie to nowa historia, pełna odkryć i przyjaźni, które pozostają z dziećmi na lata.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdy aspekt naszej pracy jest przemyślany i skoncentrowany na dobru naszych małych podopiecznych. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w tworzenie inspirującego środowiska do nauki i zabawy jest tym, co wyróżnia nas na tle innych placówek.

Zapraszamy do Kubusiowej Krainy – przedszkola, które każdego dnia tworzy niezapomniane wspomnienia i kształtuje przyszłość naszych dzieci w duchu ciekawości i radości odkrywania świata.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK

Siedziba główna

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK - oferty archiwalne

  • Instruktor gimnastyki korekcyjnej

    NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUSIOWA KRAINA HALINA DZIADEK-ZACHOREK
    • Pruchna
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć w ramach realizacji Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, cierpliwość , opanowanie, sumienność , Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 350 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka angielskiego

    • Pruchna
    • część etatu

      prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: anglistyka
      • Inne wymagania: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, kreatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku 8:00-16:00, 9:00-17:00 wynagrodzenie + nagrody/ dodatki
  • Asystent nauczyciela/sprzątaczka

    • Pruchna
    • pełny etat

      obsługa kuchni cateringowejh, prace porządkowe-mycie i dezynfekcja kuchni i sprzętu kuchennego, codzienne utrzymywanie sal i inych pomieszczeń przedszkola w czystosci, utrzymywanie w czystości obejścia przedszkola, wypełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków przedszkola

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, umiejętność pracy w zespole, zaangazowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN